Ankara Eşya Depolama

ankara eşya depolama

Ankara eşya depolama hizmetleri. Ankara evden eve nakliyat firmamız aynı zamanda Ankara’da eşya depolama hizmetleri vermektedir. Eşya depolama konusunun tüm inceliklerini ve detaylarını bilen firmamız, güvenli ve bakımlı depolarda eşyalarınızı muhafaza etmektedir.

Eşya depolama talepleriniz için bizi aramanız yeterli olacaktır. Aylık, yıllık veya ihtiyacınız olan belirli günler dahilinde eşyalarınızı depolarımızda emniyetli ve temiz bir şekilde tutabilirsiniz. Bir sözleşme dahilinde eşyalarınızın tam listesi çıkarılarak depolanması yasal olan her çeşit eşyalarınızı depolarımızda sizin için muhafaza ediyoruz.

Depolama hizmeti almak istediğinizde alternatif yöntemlerimiz mevcuttur. Bunlardan biri eşyalarınızı adresinizde gerekli ambalajlamasını yaparak bir sözleşme ile teslim alıp kendi aracımızla depomuza sevkiyatını yapmaktır. Sözleşme sonunda gene aracımızla eşyalarınız sözleşmede belirtilen adresinize teslim edilemektedir. İkinci yöntem işe depolama hizmeti almak istediğiniz eşyalarınızı sizin getirip bir sözleşme ile depomuza teslim etmeniz ve süre sonunda kendinizin gelip almasıdır.