Ankara Ofis Taşıma

ankara ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetlerimizi Ankara içi veya Ankara’dan başka bir ile kısa sürede güvenle tamamlamaktayız. En uygun fiyatlar ve uzman bir kadro ile gerçekleştirdiğimiz ofis ve iş yeri taşıma işlemlerimiz hakkında bilgi almak için bizi istediğiniz an arayabilirsiniz. Ankara ofis taşıma firması olarak haftanın her günü hizmetinizde bulunuyoruz.

Ankara iş Yeri ve Ofis Taşıma Hizmetleri

Ankara evden eve nakliye firmamız aynı zamanda ofis taşıma ve iş yeri taşıma konusunda da uzmanlık kazanmıştır. Evden eve nakliyat Ankara firması olarak Ankara geneli ve iller arası tüm bölgelere ofis taşıma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Lütfen bilgi ve fiyat almak için bizimle irtibat kurunuz. Size de yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ofis taşıma işlemlerine başlamadan önce, tüm eşyalar cinsine göre en uygun ambalajlama şekli uygulanarak paketlenir. Kırılacak ofis eşyaları kraft kağıt ve hava kabarcıklı naylonlar ile ambalajlanır. Elektrikli ve elektronik ofis malzemeleri en güvenli biçimde paketlenir. Masa, dolap, far sistemleri gibi demonte edilmesi gereken ofis eşyaları sökülür ve her bir parça özenle paketlenerek güvenliği sağlanır.