Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Ankara evden eve nakliyat firmamızın öncelikli hedefleri arasında müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Ankara içi evden eve nakliyat ve şehirler arası ev taşıma hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde en kaliteli çalışmalarımızı yapmaktayız.

Evden eve nakliye sektöründe yılların kazandırdığı deneyimler ile şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini yürütmekte olan nakliyat firmamız, taşıma öncesi yaptığı profesyonel ambalajlama çalışması ile eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır.

16 Yıllık Deneyim: Evden eve nakliyat firması olarak 2005 yılında başlattığımız faaliyetlerimizi, günümüze kadar çağın gerektirdiği teknolojileri takip ederek getirmiş bulunuyoruz.

Uzman Kadro: En önem verdiğimiz konuların başında işini iyi bilen, severek yapan ve kendini gelişmelere açık ve hevesli tutan deneyimli bir kadro ile çalışmaktır. Kadromuzun çoğu yıllardır bizimle birlikte evden eve nakliye alanında çalışıp tecrübelerini artırmış elemanlardan oluşmaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet: Ankara nakliye firmamız haftanın her günü kesintisiz ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri vermektedir. Ankara evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerimizde 7/24 saat hizmet vermekteyiz.