Profesyonel Ambalajlama

Profesyonel Ambalajlama

Ankara nakliyat firmamızın en önem verdiği konular başında, taşıma işlemlerine başlamadan önce oldukça kaliteli bir ambalajlama çalışması yapmak gelmektedir. Özen göstererek dikkatli bir şekilde yaptığımız ambalajlama işlemlerimiz, eşyalarınızın güvenliğini sağlayarak kusursuz, hasarsız bir taşınma sağlamaktadır.

Nakliye araçlarımızda eşyanın türüne göre uygulanması gereken her türlü ambalaj malzemesi hazır olarak bulunmaktadır. Ankara içi evden eve nakliyat veya şehirler arası nakliyat hizmetlerimizin tamamında taşınacak eşyaların en iyi şekilde ambalajlamasının yapılmasına büyük dikkat gösterilmektedir.

Ankara evden eve nakliyat firmamız, taşıma öncesi evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm eşyaları, türüne göre olması gereken en doğru ambalaj malzemesi ile paketlemektedir. Ambalaj malzemelerimiz kraft kağıtlar, hava kabarcıklı naylonlar, karton ve plastik koliler, her zaman temiz tutulan battaniyeler, koli bantları ve iplerden oluşmaktadır.

Demonte edilmesi gereken masa, vitrin, gardrop gibi büyük eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından özenle sökülerek çıkan her bir parçanın paketleme işlemi yapılır. Bu şekjlde sökülerek yeni evinize nakliye işlemi yapılmış eşyalarınız, burada tekrar monte edilerek kurulumu yapılır.