Uzman Kadro

Uzman Kadro

En önem verdiğimiz konuların başında işini iyi bilen, severek yapan ve kendini gelişmelere açık ve hevesli tutan deneyimli bir kadro ile çalışmaktır. Kadromuzun çoğu yıllardır bizimle birlikte evden eve nakliye alanında çalışıp tecrübelerini artırmış elemanlardan oluşmaktadır.

Araçlarımızı kullanan sürücülerden hamaliyeye, eşyaların demonte ve montajını yapan elemanlarımıza kadar tüm personelimiz işini özenerek ve dikkatli bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede tüm evden eve nakliyat ve ofis taşıma müşterilerimizin sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz.

Siz de evinizin veya iş yerinizin taşınması için evden eve nakliyat firmamız ile anlaştığınızda, tüm eşyalarınız güvende olacak şekilde nakliye işlemlerinize başlanacak ve uygun fiyatlar ile kaliteli bir hizmet almanın mutluluğunu hissedeceksiniz. Bizimle taşınmanız için haftanın her günü hizmetinizde olduğumuzu unutmayınız.

16 Yıllık Deneyim: Evden eve nakliyat firması olarak 2005 yılında başlattığımız faaliyetlerimizi, günümüze kadar çağın gerektirdiği teknolojileri takip ederek getirmiş bulunuyoruz.

7/24 Kesintisiz Hizmet: Ankara nakliye firmamız haftanın her günü kesintisiz ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri vermektedir. Ankara evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerimizde 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti: Ankara evden eve nakliyat firmamızın öncelikli hedefleri arasında müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Ankara içi evden eve nakliyat ve şehirler arası ev taşıma hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde en kaliteli çalışmalarımızı yapmaktayız.